Operator | Casier (Chișinău, or. Vatra)

Ai ocazia să faci parte din echipa noastră Bancassurance din Vatra!

Căutăm un casier entuziast pentru filiala noastră din Vatra. Dacă îți place să interacționezi cu oamenii și să oferi servicii financiare excelente, atunci te așteptăm cu brațele deschise!

Cerințe:
  • Experiență în domeniul bancar sau financiar (bonus!)
  • Abilități bune de comunicare
  • Atitudine pozitivă și atenție la detalii
Responsabilități:
  • Crearea unei experiențe prietenoase pentru clienți
  • Administrarea cu grijă a numerarului
Oferim un mediu de lucru plăcut, șansa de a învăța și a evolua profesional și, bineînțeles, o echipă primitoare.

Dacă simți că ești potrivit pentru noi, trimite-ne CV-ul tău la Pavel.popsoi@bancassurance.md.

Așteptăm cu drag să te cunoaștem și să te avem în echipa noastră din Vatra!

#Angajare #BANCASSURANCE #EchipăPrietenoasă

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide