Operator Call Centru

Angajăm:

Responsabilităţi:

  • Să preia apelurile telefonice și email-urile;
  • Să ofere informații necesare despre serviciile companiei;
  • Să identifice problemele semnalate de clienți și să ofere sprijin pentru rezolvarea lor;
  • Să introducă în sistem informații referitoare la noii clienți;
  • Să actualizeze baza de date a clienților;
  • Să proceseze noile formulare;
  • Să revină către clienți în cazul în care apar modificări legate de cererea lor.

Cerințe:

  • Comunicarea amabilă și prietenoasă în raport cu potențialii clienți;
  • Deschidere spre a învăța lucruri noi;
  • Disciplină, spirit de echipă, atenție la detalii și atitudine pozitivă;
  • Gândire critică și creativitate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Capacitate de memorie;
  • Experiența de muncă nu este obligatorie.

Beneficii:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Pachet social complet;
  • Salariu motivant;
  • Posibilități de dezvoltare și creștere profesională.

Descrierea instituției:
Spitalul multidisciplinar Repromed+ este o instituție medicală -privată, care are grijă de sănătatea ta și a celor dragi! Aici, vei găsi o gamă extinsă de servicii de calitate, prestate de o echipă de medici profesioniști, în conformitate cu standardele țărilor Europei de Vest și Statele Unite ale Americii.
Fiind adepții medicinei moderne, specialiștii Repromed+ utilizează, în diagnosticul și tratamentul afecțiunilor, echipamente de ultimă generație și utilaj performant. Totodată, Repromed+ propune o gamă largă de investigații imagistice ultraperformante: ecografie, radiologie, mamografie, tomografie computerizată și Rezonanță Magnetică Nucleară.

Telefon pentru informații: 062152220

Telefon: 062152220

Alte anunțuri publicate de această companie