Operator 1C

Post vacant:

Operator 1C

Angajăm Operator 1C  Deservire companii în Republica Moldova și România.

Program de lucru

  • Orele de lucru: Luni-Vineri 08:30 - 17:30;
  • Sâmbăta 08:30-14:00

Oferim:

  • Angajare oficiala, pachet social complet;
  • Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională;
  • Condiții comfortabile de muncă;
  • Plata la timp a salariilor fară întârziere.

Cerințe:

  • Studii economice finanțe/contabilitate (constituie un avantaj);
  • Experiență de muncă în domeniu;
  • Cunoașterea calculatorului, 1C și MS office;
  • Cunoașterea limbilor româna și rusa;
  • Abilitate de a lucra individual și în echipă.

Responsabilități:

  • Lucru în programul 1C;
  • Primirea și procesarea cererilor de la cumpărători;
  • Întocmirea documentației primare (facturi, borderouri etc.);
  • Gestionarea electronică a documentelor;
  • Coordonare cu depozitul companiei.

Adresa: mun. Chișinău, str. Uzinelor 104
Transport disponibil:Autobuz 23;  Troleibuz 13, 37; Microbuz 138, 116, 121.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți  CV cu indicare „ Operator 1C ” în subiect, la adresa de e-mail: hraquatoria@mail.ru.
Contacteză-ne la numărul: 069745775.

E-mail: hraquatoria@mail.ru
069745775

Alte anunțuri publicate de această companie