Office Manager

Angajăm:

Esti o persoană ambitioasă si proactivă, cu abilități de comunicare și organizare avansate? Noi căutam colegi gata de a se autodepăși, a învăța și învăța pe alții prin implicarea zilnică în activitățile companiei. “Vicoliv Grup” SRL te invităm să facem lucruri frumoase împreună.

Responsabilități:

  • Organizarea și menținerea activității eficiente a oficiului (achiziționarea și repartizarea articolilor de papetărie și consumabile);
  • Îndeplinirea lucrărilor de secretariat (preluarea, transmiterea, multiplicarea, redactarea inscrisurilor dictate de șefi, clasarea documentelor, înregistrarea corespondenței) și a altor sarcini administrative;
  • Implicarea în soluționarea problemelor de ordin tehnic și operațional la justificarea, multiplicarea și evidența contractelor;
  • Organizarea și asigurarea evenimentelor de afaceri (întâlnirea oaspeților/clienților și deservirea ciai/cafea, pregătire pentru întâlniri și ședințe);
  • Îndeplinirea sarcinilor directe ale directorului general.

Profilul candidatului:

  • Studii superioare în domeniul juridic/ psihologie;
  • Cunoaşterea limbilor româna,rusa și engleză;
  • Abilități de comunicare și etichetei de afaceri;
  • Abilități de organizare, planificare și coordonare.
  • Abilități avansate de cunoaștere și utilizare a PC (Word, Excel, Power Point);
  • Experiența de muncă în domeniu peste 1 an.

Compania ofera:

  • Salariu avantajos achitat la timp (Nivelul salariului se va stabili în urma interviului)
  • Pachet social complet, conform legislației RM
  • Colectiv tânăr, unit și prietenos
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti
  • Programul de lucru: Luni - Vineri, de la 08-00 până la 17-00

Oficiul: mun. Chișinău, sectorul Centru, str. Feredeului, 4

Expediază CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md cu mențiunea "Office manager" sau apelați pentru detalii la tel. 078210057.

Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: HR@vicoliv.md
Telefon: 078210057

Alte anunțuri publicate de această companie