Marketolog

Colectivul companiei SRL Maestro-Nut selecteaza noi membri pentru extinderea echipei.Cautam acei candidati care, printr-o atitudine pozitiva, dinamica, deschisa si exigenta fata de propria prestatie, pot deveni colegi si prieteni de nadejde, si prin munca prestata vor contribui efectiv la dezvoltarea durabila a firmei.

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de:

Marketolog

Responsabilităţile principale:

  • Dezvoltarea publicitatilor companiei;on-line marketing
  • Administrarea dezvoltării mărcii;
  • Formarea unei strategii de promovare;
  • Sprijinirea echipei de comerţ;
  • Dezvoltarea și gestionarea strategiilor de promovare a produselor pe piețele de export si import;
  • Implementarea planurilor lunare de marketing.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superioare conform domeniului;
  • Experienta în marketing .,
  • Cunoasterea limbii de stat si limba rusa, engleza constituie un avantaj;
  • Utilizator MS Office, etc.

Calităţi personale:

  • Imaginatie bogata si plina de idei noi;
  • creativitate;
  • comunicabilitate;
  • spirit de iniţiativă;
  • încredere în sine;
  • capacitate sporită de muncă;
  • orientare către rezultate.

Oferim:

  • Masa gratis din partea companiei;
  • Salariu competitiv şi motivant;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
  • Stil de conducere democratic;
  • Salariu  negociabil.

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com, indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactati 079922333.

E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333

Alte anunțuri publicate de această companie