Manager vinzări si relații clienți

Angajăm:

Cerințe față de candidat:
Căutăm Manager  Vânzări și relații clienți,motivat și orientat către rezultate, cu abilități excelente de comunicare. Candidatul ideal va îndeplini următoarele cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Experiență anterioară în vânzări sau domeniu asemănător (de preferință).
  • Abilități puternice de comunicare verbală și scrisă.
  • Atitudine proactivă și capacitate de a dezvolta relații de încredere cu clienții.
  • Orientare către atingerea obiectivelor și rezultate.

Descrierea postului:
În calitate de Manager Vânzări și relații clienți, veți juca un rol vital în extinderea și consolidarea bazei noastre de clienți.
Responsabilitățile dvs. includ:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a le prezenta produsele/serviciile noastre.
  • Evaluarea nevoilor clienților și oferirea de soluții adaptate.
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare si prestări servicii.
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți și creșterea vânzărilor.

Oferim:

  • Angajarea conform Codului Muncii din Republica Moldova.
  • Salariu competitiv.
  • Oportunități de avansare în carieră.
  • Instruirea candidatului.

Dacă sunteți un agent de vânzări cu pasiune pentru rezultate și doriți să vă alăturați echipei noastre, vă invităm să aplicați. Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să explorăm împreună această oportunitate de carieră în domeniul vânzărilor.

E-mail: spostolachi69@gmail.com
rm.viatabuna@gmal.com
Telefon: 078515529, 078800334

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide