Manager Vânzări

Responsabilitățile locului de muncă:

  • Vânzări directe prin telefon (fără apeluri reci și căutare clienți);
  • Informarea despre noutăți și promoții;
  • Înregistrarea comenzilor, vânzarea produselor aferente;
  • Lucrul la calculator.

Cerințe:
Vorbire fluentă în limba română, abilități de comunicare, atitudine pozitivă față de muncă, dorință de a te dezvolta în domeniul vânzărilor

Condiții:

  • 100% salariu oficial
  • Plată la timp a salariilor o dată pe lună pe card bancar
  • Instruire gratuită și dezvoltarea continuă în domeniul vinzarilor
  • Program de lucru flexibil (part-time 5 zile lucrătoare și 2 zile de odihnă, 8 sau 6 ore)
  • Angajare oficială conform CM din Moldova
  • Reduceri la bunurile companiei pentru angajați
  • Concursuri lunare și extrageri de premii în cadrul echipei
  • Atmosferă plăcută și confortabilă, colegi prietenoși care vă vor oferi o stare de spirit bună în fiecare zi!

Dacă te regăsești în acest job nu ezita și aplică acum cv-ul tău HR.MD@studio-moderna.com; Sau ne puteți telefona la nr. 079401087 / 022 264 134!

NU UITA! Recomandă familiei și prietenilor!

Expediati-ne CV dvs la adresa:
HR.MD@studio-moderna.com
Telefon: 079401087 / 022 264 134
Web site: www.studio-moderna.com

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide