Manager Marketing

Национальная фармацевтическая компания Tetis International Co. объявляет об открытии вакансии на должность:

Dacă sunteți plin(ă) de creativitate, sunteți gata să ne propuneți multe idei noi pentru problemele vechi, știți să găsiți ieșire din orice situație, aveți dezvoltat spiritul de analiză și sunteți pregătit(ă) să ne demonstrați și să ne convingeți că anume Dvs. sunteți cel (cea) mai bun(ă), noi suntem gata să vă oferim postul de Manager Marketing.

Oferim:

  • Lucrul în una din cele mai mari companii din domeniul farmaceutic;
  • Salariu motivant și atractiv cu angajare absolut oficială și întreg pachet social;
  • Telefonie corporativă;
  • Prime de sărbători;
  • Teambuildinguri și evenimente corporative;
  • Condiții confortabile de muncă și un program de muncă 5/2, de la 9:00 la 18:00;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională.

Responsabilitățile de bază:

  • Implicarea în crearea, implementarea si desfășurarea programelor de loialitate;
  • Cooperarea strânsă cu clienții pentru a transpune cerințele acestora în programele de loialitate;
  • Gestionarea și dezvoltarea conturilor de social media (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube);
  • Crearea, pregătirea, editarea materialelor promoționale ale companiei (panouri, banere, pliante);
  • Reprezentarea companiei la diverse evenimente și prezentări online/offline în scopul promovării imaginii acesteia;
  • Conlucrarea cu echipa de Out-source (designeri, tipografii, agenții de publicitate) etc.

Cerințe și abilități necesare:

  • Studii superioare în domeniul marketing;
  • Experiență în marketing minim 2 ani;
  • Comunicare scrisă și verbal în limbile română/rusă. Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Utilizator experimentat PC (Microsoft Office; 1 С, Photoshop, Canva etc);
  • Experiență în Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics etc.;
  • Abordarea responsabilă a planurilor și respectarea termenelor limită;
  • Gândire creativă și inovatoare.

Rugăm candidații care s-au regăsit în anunțul de mai sus să expedieze CV-ul la adresa electronică: angela.negoita@tetis.md.

Alte anunțuri publicate de această companie