Manager marketing | Event Manager

Angajăm:

Compania GURSK MEDICA SRL, specializată în vînzarea articoleleor medicale stomatologice este în căutarea unei persoane pozitive, dinamică și onestă care ar face parte din echipa noastră..

Responsabilități:

  • Gestionarea corespondenței și a actelor de birou.
  • Adaptarea și localizarea materialelor de marketing , având în vedere particularitățile lingvistice și culturale;
  • Elaborarea și formatarea documentelor în Microsoft Word și Excel;
  • Gestionarea și suport activ în comunicarea pe social media ( Facebook);
  • Asistență în organizarea logistică și planificarea cursurilor și evenimentelor;
  • Coordonarea cu departamentele interne și furnizorii externi pentru asigurarea materialelor și serviciilor necesare;
  • Identificarea și selectarea furnizorilor potriviți pentru nevoile companiei;
  • Negocierea și gestionarea contractelor cu furnizorii, asigurându-se că termenii sunt favorabili și respectă bugetul evenimentului;
  • Organizarea evenimentelor: expoziții, conferințe, workshop-uri și teambuilding-uri, începând de la concepție până la execuție.
  • Participarea la alte sarcini administrative și de birou, după cum este necesar.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar sau în administrare de birou este un avantaj.
  • Cunoștințe solide de lucru cu Microsoft Office Suite (Word, Excel).
  • Cunoștinte de lucru cu Adobe Photoshop este un avantaj.
  • Abilități bune de comunicare verbală și scrisă în limba română ; cunoștințe de limba engleză reprezintă un avantaj.
  • Experiență în utilizarea rețelelor de socializare, în special Facebook.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de echipă.

Compania oferă:

  • Salariul este negociabil și va fi determinat în funcție de nivelul de experiență și performanță.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul organizației.
  • Condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
  • Regim de muncă de la 9.00 - 18.00
  • Transparență legală în toate procesele de muncă;
  • Locaţia: Chişinău, Moldova

CV-urile vor fi așteptate la adresa: office@gurskmedica.md.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră!

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide