Manager departament vînzări (materiale de construcții)

Angajăm:

Cerințe:

  • studii tehnice (reprezintă un avantaj);
  • responsabilitate, spirit de inițiativă;
  • capacitatea de a lua decizii în mod independent;
  • abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • planificarea activității departamentului din subordine;
  • recepționarea și procesarea cererilor;
  • gestionarea, consolidarea și dezvoltarea portofoliului de clienți.

Beneficii:

  • programe de instruire în domeniul tehnicilor de vînzare, psihologiei
  • comunicării, creșterii
  • eficienței personale;
  • posibilitatea de a participa gratuit la cursuri de formare profesională,
  • seminare și conferințe;
  • acces la materiale didactice în domeniul vînzărilor.

Salariu: 10000-30000 lei.

Persoana de contact: Vladimir
Telefon: +37379485709
E-mail: v.semenciuc@torconst.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide