Manager de vânzări bilete de avion (eng.) 1000$+

Suntem în căutare de:

Responsabilități:

  • Consultanța clienților privind rezervarea și achiziționarea biletelor de avion.
  • Lucru cu sistemele de rezervare a biletelor de avion.
  • Realizarea vânzărilor de bilete.
  • Oferirea informațiilor despre zboruri, tarife și oferte speciale.
  • Abilitatea de a gestiona obiecțiile și de a găsi o abordare individuală pentru fiecare client.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări, preferabil în domeniul aviației.
  • Cunoașterea fluentă a limbii engleze (nivel Upper-Intermediate sau mai avansat).
  • Cunoștințe despre programele de calculator și sistemele de rezervare (Amadeus, Sabre, Galileo să fie un avantaj).
  • Abilități de comunicare dezvoltate, capacitatea de a stabili rapid o conexiune cu clienții.
  • Responsabilitate, atenție la detalii și capacitatea de a lucra în mod multitasking.

Condiții de muncă:

  • Program full-time la sediul companiei.
  • Salariu competitiv + procent din vânzări.
  • Oportunități pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Echipă prietenoasă și condiții confortabile de muncă.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide