Manager de oficiu

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU cauta constant INVINGATORI pentru echipa sa!
Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.
Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.
Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!
Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta.

Cerinţe:

  • Studii superioare - preferabil în unul dintre domeniile:(economie, drept, business şi administrare, administraţie publică);
  • Experienţa de muncă pe un post similar de la 1 an;
  • Cunoştinţe de operare PC - nivel avansat;
  • Cunoştinţe de limba rusă şi limba română  - la nivel conversaţional;
  • Cunoştinţe de utilizare a Pachetului MicroSoft Office (Word, Excel) - nivel avansat;
  • Programul de lucru: 08:00 - 18:00, de Luni până Vineri.

Responsabilităţi:

  • Formarea vizuala a ofertelor promoționale, lichidare, individuale la cerere;
  • Actualizarea saptamanala a price-listului pentru echipa de vanzari;
  • Depistarea erori, lipsa de date in price (articol, brand, denumire, grupe) si corectarea acestora;
  • Studiu comercial la cererea superiorului pe o anumită grupă de marfa, prin intermediul managerilor regionali;
  • Actualizarea zilnică a rezultatelor pe vanzari a managerilor regionali;
  • Analiza produselor fără mişcare, formarea listelor după criteriile prestabilite.

Beneficii:

  • Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei;
  • Angajare oficială şi pachet social deplin.

Locul de muncă se află pe: str. Constructorilor nr. 1.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la următoarul număr de telefon: +37362193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
+373 62 193 193

Alte anunțuri publicate de această companie