Manager Achizitii | Curier + automobil personal

Angajăm:

Descrierea funcției
Angajam Manager Achizitii/Curier cu masina proprie, care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Royal Thai SPA & Enigma Beauty.

Pe postul de Manager Achizitii/Curier vei fi responsabil de 7 obiective importante:

  • Gestionarea activitatii de achiziţii la nivelul companiei
  • Coordoneaza lucrului in relatia cu furnizorii de marfa
  • Negociază cu furnizorii preturile de achiziţie
  • Responsabil de verificarea conformitatii caracteristicilor tehnice si comerciale ale produselor comandate si receptionate
  • Sortarea bunurilor pe care trebuie să le distribui
  • Distribuirea în timp util a pachetelor sau a comenzilor către clienți
  • Incasarea banilor pentru comenzi

Responsabilitati:

  • Livrarea comenzilor în în timp util și calitativ
  • Comunicare politicoasă cu clienții
  • Încasarea la timp și corectă a plății de la client
  • Punctual și responsabil, comunicare coerentă
  • Experiența într-un post asemănător este binevenită

Condiții de muncă:

  • Oferirea unui salariu motivant: 12000 de lei + bonus
  • Grafic flexibil, 5-6 zile pe saptamina
  • Oferim benzina/motorina
  • Dezvoltare continuă și posibilitate de creștere în carieră
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z
  • Pachet social complet

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email office@royalthai.md cu tema email  „Vreau să lucrez la Royal Thai SPA în calitate de Manager Achizitii/ Curier”

Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

E-mail: office@royalthai.md
079996995

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide