Instructor înot

 Fitness club „PREMIER FITNESS”, or.Durlesti
Dacă sunteți pasionat de mișcare, orientat către rezultate, știți să vă direcționați propria energie spre a obține eficiență,
iar starea emoțională a Dvs. depinde în mod direct de recunoașterea de către client a nivelului de profesionalism pe care îl aveți.

vă invităm să ne expediați CV-ul!

Cerințe:

  • studii superioare sau medii de specialitate (în domeniul educației fizice și sportului);
  • experiență în poziția de antrenor de înot, instructor de aerobic în apă;
  • experiența în lucrul cu copiii este binevenită;
  • deținerea unor categorii sportive constituie un avantaj;
  • un grad înalt de responsabilitate, disciplină;
  • orientare către dezvoltare profesională și personală;
  • experiență în conducerea antrenamentelor în grup pe uscat, a antrenamentelor de aerobic în apă;
  • deținerea certificatului de salvamar și a certificatelor ce confirmă obținerea unor calificări suplimentare este binevenită;
  • cunoașterea și capacitatea de aplicare în practică a metodelor de elaborare a programelor individuale de antrenament;
  • calități personale: atitudine binevoitoare, atenție, echilibru emoțional, atitudine pro-activă, sociabilitate, spirit de echipă.

Responsabilități:

  • efectuarea de antrenamente personale și instruiri în piscină;
  • predarea lecțiilor de înot, aerobic în apă;
  • efectuarea gărzilor.

Condiții:

  • program de lucru în ture;
  • salariul constînd din remunerarea pentru gărzile efectuate și un procent din costul antrenamentelor personale vîndute;
  • perioada de probă de 3 luni;
  • angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • posibilitatea de a beneficia de toate privilegiile oferite angajaților (după încheierea perioadei de probă);
  • oportunitatea de a participa la evenimentele corporative organizate pentru angajați;
  • instruire corporativă.

Selecția candidaților se va efectua în două etape:
1. evaluarea CV-ului însoțit de o fotografie (ce urmează a fi expediat la adresa electronică de mai jos);
2. interviul.

E-mail: director@premierfitness.md

Interviul va avea loc doar după evaluarea CV-ului! Informații la telefon nu se oferă.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide