Instalator | Montator sisteme de ventilare

Compania Avi Clima SRL, specializată în sisteme de ventilare, climatizare, încălzire, instalații frigorifice și alimentare cu apă și canalizare, anunță concurs pentru postul vacant de:

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE

  • Efectuează operațiuni de montare al echipamentelor de ventilare;
  • Urmărește permanent respectarea parametrilor de calitate impuși prin procedurile specifice de lucru;
  • Verifică buna execuție a lucrărilor;
  • Realizează raportări cu referire la instalările realizate.
  • Fără contraindicații medicale;

PROFILUL CANDIDATULUI:

  • Studii medii tehnice/ școală profesională în domeniul electric/ instalații / mecanică;
  • Posedă informații tehnice de bază despre produsele de ventilație;
  • Grad înalt de responsabilitate și atenție.
  • Experiență, analizam si persoane fara experienta.

CONDIȚII:

  • Preferabil posesor permis de conducere categ. B
  • Perspective de realizare profesională și personală;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Munca într-un colectiv binevoitor și în cadrul unei companii de încredere;
  • Se asigură îmbrăcăminte specială, unelte și inventar;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Premiu pentru executarea lucrului efectiv;
  • Salariu de la 10000 la 20000 de lei.

Telefon: 069 501 222
Persoana de contact: Valentin
E-mail: valentin.staver@aviclima.md

Alte anunțuri publicate de această companie