Îngrijitor încăperi (deridicătoare)

Tucano Coffee este în căutare de Îngrijitor încăperi (deridicătoare)!

Te întrebi din ce motiv să aplici la acest job?

  • Pentru că vei avea partea de colegi prietenoși;
  • Pentru că vei avea salariul de la 6500 lei;
  • Pentru că vei avea orar de muncă în tură 2/2.

Vrei să știi ce responsabilități vei avea?

  • Vei spală manual și cu ajutorul mașinii de spălat vasele;
  • Vei menține curățenia în toate încăperile din coffee-shop: sală, bar, bucătărie, WC, depozit, terasă și spațiul din fața localului.

Este important:

  • Acuratețe, responsabilitate;
  • Experiența în domeniu va fi binevenită.

Locul de muncă: Strada Pușkin 15, Centru, Chișinău.

Dacă ești cointeresat/ă de anunț, apelează la numărul: 079091421.

Vrem să fii parte din echipa noastră!

Telefon: 079091421

Alte anunțuri publicate de această companie

Barista

27 Aprilie 2024
Trimite CV

Cook

Trimite CV

Chelner

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide