HR manager | Recruter

Dacă ești motivat să contribui activ la construirea  unei echipei și la dezvoltarea strategiilor eficiente de gestionare a personalului, atunci compania noastră este locul potrivit pentru tine.
Căutăm un specialist experimentat și ambițios în recrutarea personalului, care să ne ajute să atragem specialiști remarkabili pentru echipă.

Îți oferim:

  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră
  • Salariu de la 15000 lei + bonusuri
  • Birou modern în cel mai luxos Business Centru al capitalei
  • Echipă tânără și ambițioasă, orientată spre dezvoltare profesională.
Cerințele noastre față de candidat:
  • Minim 3 ani de experiență în domeniul resurselor umane
  • Cunoștințe solide despre metodele moderne de recrutare
  • Cunoștințe în utilizarea platformelor de recrutare
  • Abilități excelente de comunicare
  • Cunoașterea avansată a calculatorului
  • Orientare către rezultat
  • Abordare proactivă în viață și la locul de muncă
  • Dorință de dezvoltare și creștere alături de companie.

Responsabilități:

  • Planificarea și implementarea procesului de recrutare
  • Desfășurarea interviurilor și evaluarea candidaților
  • Conducerea procesului de adaptare a noilor angajați
  • Dezvoltarea și implementarea programelor de dezvoltare a personalului
  • Dezvoltarea culturii corporative a personalului
  • Promovarea brandului de resurse umane al companiei pe piața muncii.

Împreună cu noi, vei beneficia de întreaga susținere necesară pentru a-ți transforma ideile în realitate, experimentând o creștere profesională semnificativă și contribuind la succesul companiei! Nu ezita să ne trimiți CV-ul tău acum și să te alături echipei noastre!

E-mail: hr@remark.md
062055517

Alte anunțuri publicate de această companie

SMM Manager

27 Aprilie 2024
Trimite CV

Agent imobiliar

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide