Hamal | Ajutor de Șofer

Angajăm:

Ești o persoană cu o atitudine pozitivă, dornică de muncă și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și prietenoasă? Suntem o firmă de retail de mobilă în căutare de hamali/ajutori de șoferi dedicați și harnici pentru a se alătura echipei noastre.

Locație: Chisinau, str. Industriala 23

Program de lucru: Full-time L-V: 9:00-18:00

Responsabilități:

  • Încărcarea și descărcarea mobilierului în mod sigur și eficient.
  • Asigurarea protejării produselor noastre în timpul manipulării și transportului.
  • Lucrul în echipă cu șoferii pentru a asigura livrarea în condiții optime.
  • Păstrarea curățeniei și a ordinei în zona de lucru.

Cerințe:

  • Capacitatea de a efectua munca fizică și de a ridica obiecte grele.
  • Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra în echipă.
  • Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv în weekend-uri și sărbători.
  • Experiența anterioară în domeniul mobilierului sau al livrărilor este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos și stimulant.
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.
  • Pachet salarial competitiv.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv asigurare medicală și tichete de masă.

Dacă ești o persoană harnică, dedicată și ești gata să începi o carieră în domeniul mobilierului, te încurajăm să aplici pentru acest post.
Firma noastră este angajată să ofere oportunități egale de angajare și să promoveze diversitatea în cadrul echipei noastre. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să începem împreună această călătorie în lumea mobilei de calitate.

Detalii suplimentare despre cerințe, condițiile de muncă și recompense vor fi discutate în cadrul interviului.

Salariu NET: 9000-11000 MDL

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți un CV actualizat la adresa de email hr@relaxe.md sau să suni la numărul de telefon 079893388 pentru mai multe informații.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

E-mail: hr@relaxe.md
Telefon: 079893388

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide