Fotograf de eveniment

Suntem în căutarea unui fotograf pasionat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Documentarea evenimentelor într-o manieră fotojurnalistică și captarea momentelor cheie.
  • Livrarea de imagini de înaltă calitate pentru utilizare în materiale promoționale, pe site-uri și în mediile de socializare.
  • Colaborarea strânsă cu echipa editorială pentru a asigura coerența și relevanța conținutului vizual.

Cerințe:

  • Experiență în fotografia de evenimente sau fotografie jurnalistică;
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu oamenii;
  • Cunoștințe solide în editarea și prelucrarea imaginilor;
  • Echipament propriu și cunoștințe tehnice avansate în fotografie;
  • Abilitatea de a lucra eficient în situații dinamice și sub presiune.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra la unele dintre cele mai captivante evenimente din țară, evenimente business, conferințe, vizite oficiale;
  • Dezvoltarea abilităților tale într-un mediu profesionist;
  • Mediu de lucru prietenos.

Salariu: 15000 + bonusuri

Cum aplici:
Trimite-ne portofoliul tău, CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail. Te rugăm să menționezi în subiectul e-mailului "Aplicare Fotograf Evenimente".

Alte anunțuri publicate de această companie

Fotograf de produs

28 Aprilie 2024
Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide