Femeie de serviciu | Lucrător auxiliar

Angajăm:

Angajăm persoană care să asigure curațenia în local, respectând normele de igienă și siguranță în muncă.

Cerințele noastre sunt:

  • persoană punctuală, organizată, harnică, responsabilă;
  • persoană disponibilă să lucreze în ture.

Ce noi oferim:

  • angajarea oficială și un pachet social complet;
  • salariu bine plătit;
  • program de lucru în schimburi.

Responsabilități:

  • execută lucrări de curățenie în local;
  • execută lucrări suplimentare necesare menținerii curățeniei, spălarea vaselor și obiectelor sanitare pentru producere;
  • este direct răspunzătoare de păstrarea bunurilor materiale sau de altă natură pe care le are în gestiune.

Dacă sunteți interesat în obținerea job-ului dat, vă rugăm să ne contactați la numărul de tel.: 068 969 669.

Telefon:
068 969 669

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide