Director vânzări

Compania Beauty Factory este în căutarea de:

Compania Beauty Factory este în căutarea unui director de vânzări cu experiență în domeniul produselor cosmetice.

Candidatul ideal trebuie să aibă cunoștințe profunde despre piața produselor cosmetice, să fie capabil să dezvolte strategii de vânzare eficiente și să aibă abilități excelente de comunicare și negociere.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite de vânzări.
  • Supervizarea și gestionarea echipei de vânzări pentru a asigura performanța și angajamentul optim.
  • Identificarea și explorarea noilor oportunități de afaceri și parteneriate pentru extinderea rețelei de distribuție.
  • Monitorizarea pieței și a tendințelor de consum pentru a adapta strategiile de vânzări și a menține un avantaj competitiv.
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura o comunicare eficientă și o coordonare adecvată a activităților.

Cerințe:

  • Experiență anterioară demonstrată într-un rol similar de conducere în industria produselor cosmetice sau a frumuseții.
  • Abilități excelente de leadership și gestionare a echipei.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzări eficiente.
  • Cunoștințe solide despre piața produselor cosmetice și tendințele de consum.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri bazate pe performanță.
  • Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv planuri de asigurare medicală și alte facilități.

Locația: Chisinau, sector Centru, str. Vasile Alecsandri 143, Beauty Factory.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email hr@medix.md sau sunați pentru mai multe detalii la nr: 079308080.

E-mail: hr@medix.md
Telefon: 079308080

Alte anunțuri publicate de această companie