Director al complexului de băi

Woloshin banya angajează:

Woloshin banya este un loc uimitor în care oamenii se îndrăgostesc de aburul cu aromă de ierburi proaspete, de sunetele instrumentelor magice într-un hambar cu fân, de ritmul crengilor de mesteacăn și de liniștea masajului cu săpun, de iazul cu apă cristalină și de cada fierbinte cu aromă de pin. Se îndrăgostesc de liniștea, pacea și armonia cu ei înșiși.

Responsabilități:

  • Administrarea complexului de băi;
  • Elaborarea fișelor tehnologice ale serviciilor de baie, controlul respectării acestora;
  • Optimizarea proceselor de afaceri și controlul standardelor corporative;
  • Gestionarea activităților de marketing cu scopul de a crește recunoașterii mărcii și atragerea clienților;
  • Dezvoltarea și implementarea politicii comerciale și de prețuri;
  • Administrarea personalului (maeștri ai băilor, administratori);
  • Dezvoltarea și implementarea promoțiilor, organizarea evenimentelor care vor contribui la dezvoltarea complexului de băi, lucru cu clienții fideli, îmbunătățirea nivelului de servicii, creșterea calității serviciilor pentru oaspeți;
  • Raportarea către proprietarul complexului, elaborarea și aprobarea bugetelor și controlul implementării acestora;
  • Dezvoltarea de noi surse de venituri în cadrul complexului.

  • Experiență de muncă într-o funcție similară (în industria băilor ,HORECA,centre de fitness) de cel puțin 2 ani;
  • Ambiție, punctualitate, responsabilitate, capacitatea de a rezolva rapid și eficient problemele apărute;
  • Cunoașterea limbilor: rusă și română (obligatoriu), engleza va constitui un avantaj;
  • Deținerea unui automobil personal.

Condiții de muncă:

  • Full-time (5/2), weekend-uri flexibile;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională;
  • Angajare oficială din prima zi, pachet social complet;
  • Rețea mobilă corporativă;
  • Salariu mare (negociabil).

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide