ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT este în căutare de o persoană creativă, responsabilă și dornică de a activa în calitate de

Decorator Asistent

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare;
  • Abilitatea de a fi atent la necesitățile clienților;
  • Abilitatea de gestionare a timpului și organizarea sarcinilor de muncă;
  • Atenție la detalii;
  • Cunoașterea tehnologiei de lucru cu elemente de decor gen baloane de diferite mărimi și compoziții, precum și amenajarea fotozonelor, crearea compozițiilor de decor conform tematicilor.
  • Experiență în domeniul decorării este obligatorie.

Condiții de muncă:

  • Condiții de lucru confortabile;
  • Graficul de muncă în ture (8 ore);
  • Salariu - 500lei/tura;
  • Posibilitate de dezvoltare dinamică;
  • Stabilitate și încredere în viitor;
  • Atmosferă de lucru prietenoasă;
  • O echipă tânără și ambițioasă;

Responsabilități:

  • execută sarcinile primite de la superior în în vederea creării proiectelor de decor (atît pentru aspectul restaurantelor, cît și pentru evenimente);
  • Asigură executarea decorului în termen, acesta fiind unul calitativ și unic;
  • Participă la implementarea ideilor noi ceea ce ține de decorul de sezon din restaurante;
  • Participă la inventarierea lunară și anuală a stocurilor

Dacă descrierea funcției se potrivește competențelor tale, expediază CV-ul la adresa electronică: hr@andersen.md cu subiectul: aplic pentru postul Decorator Asistent.

Detalii la numărul de telefon 079794777.

E-mail: hr@andersen.md
Telefon: 079794777

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide