Content Manager

Compania Instrumentool.md, specializată în vânzarea sculelor electrice, anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Responsabilități:

  • Analiza fișierelor și adăugarea informațiilor (1 C) despre produse, ulterior se plasează pe site.
  • WordPress si PrestaShop
  • Gestionarea, actualizarea, redactarea informațiilor (TEXT+POZE) plasate pe site.
  • Configurarea modulelor adiționale (plugin-uri)
  • Structurarea informației pentru publicare.
  • Modificări care țin de SEO.
  • Testarea funcționalului nou pe site.
  • Analizarea si propunerea îmbunătățirilor pe site.
  • Management conținut în unele marketplace-uri.
  • Raportarea săptămânal și lunar a indicatorilor privind rezultatele obținute din activitatea proprie.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniu, minim - 3 ani;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă (engleza constituie un avantaj);
  • Capacitatea de a se adapta rapid la schimbări și de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
  • Responsabilitate, corectitudine şi seriozitate.

Oferim:

  • Salariu competitiv, pachet social deplin;
  • Recompense și bonusuri de motivare suplimentară.

E-mail: hr.instrumentool@gmail.com
Telefon: 078833304

Alte anunțuri publicate de această companie