Contabil(ă) șef

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM care are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de  magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Cluj-Napoca).

Echipa noastră se extinde, de aceea suntem în căutarea unui Contabil-Șef.

Responsabilități-cheie:

  • Organizarea și gestionarea contabilității companiei utilizând sistemul 1C.
  • Întocmirea dărilor de seamă fiscale și statistice conform legislației în vigoare.
  • Elaborarea rapoartelor financiare în conformitate cu reglementările.
  • Coordonarea închiderii contabile lunare și anuale pentru a reflecta toate tranzacțiile companiei.
  • Supervizarea corectitudinii evidenței contabile de către subordonați.
  • Comunicarea eficienta si colaborarea cu organele de control și departamentul financiar;

Candidatul de succes:

  • Are studii superioare în domeniu;
  • Are experiență în poziție similară minim 1 an;
  • Cunoaște limba romană și rusă;
  • Operează la nivel avansat cu MC Office, MS Excel, open office, 1C;
  • Are bine dezvoltate competențele precum responsabilitate și punctualitate.

Ce oferim:

  • Salariu motivant, achitat la timp;
  • Angajare oficială, întreg pachet social;
  • Traininguri de profil;
  • Produsele companiei cu preț redus și în rate;
  • Program de lucru 9:00-18:00

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm să expedieze CV-ul la adresa triboi.tatiana@tandem.md, cu indicarea titlului "Contabil-Șef Miramob".

Alte anunțuri publicate de această companie