Contabil-operator

Firma importatoare și distribuitoare de produse chimice caută candidat în funcția de Contabil-operator.

Responsabilităţi:

  • Lucrul cu distribuitorii (prelucrarea comenzilor, eliberarea facturilor fiscale);
  • Operare cu documente primare (evidența facturilor fiscale de intrare/ieșire, acte de verificare, extrase bancare, evidența inventarului etc.);
  • Pregătirea informației contabile pentru rapoarte;
  • Îndeplinirea altor însărcinări stabilite de conducere.

Cerințe:

  • Cunoașterea programei 1C prin efectuarea facturilor fiscale, ordinelor de plată;
  • Cunoștințe în programa Excel și Microsoft Word;
  • Cunoașterea limbii româna si rusă;
  • Persoana punctuală, comunicabilă si atentă la detalii.

Condiții de lucru:

  • Angajare oficiala in cîmpul muncii
  • Program de lucru de luni – vineri de la 09:00 – 18:00

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa victoria@bolleblu.md.
Sau sunati la nr mob.: 068430575.

E-mail: victoria@bolleblu.md
Telefon: 068430575

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide