Consultant - Vânzător Produse Cosmetice sect. Centru (or. Chișinău)

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Rețeaua de farmacii FELICIA vă așteaptă să ne cunoaștem și să faceți parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită. Să vă construiți o carieră într-un domeniu de perspectivă, o companie care vă oferă şansa de a vă dezvolta profesional şi personal.

CERINȚE:

  • Studii superioare sau studii de colegiu, cursuri de cosmetologie,
  • Persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
  • Experiență în domeniul vînzării este un avantaj
  • Orientare către clienţi şi rezultate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie.
  • Studii medicale nu sunt obligatorii.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Consultarea și îndrumarea clienţilor;
  • Promovarea şi vânzarea produselor cosmetice;
  • Informarea clienţilor despre promoţii şi oferte;
  • Gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

OFERIM:

  • Curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională;
  • Grafic de lucru: 08.00-19.00 2/2 str. Ștefan cel Mare, 62

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 068 944 990 sau expediați CV-ul la adresa electronică hr@felicia.md.

Vă aşteptăm cu drag!

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide