Colector comenzi (lucrător depozit)

„Reputația” SRL, reprezentant oficial al brandului „Schwarzkopf” în Republica Moldova, anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Cerințe față de candidat:

  • responsabilitate;
  • punctualitate;
  • puternic și rezistent din punct de vedere fizic;
  • capacitatea de învățare;
  • lipsa antecedentelor penale.

Responsabilități:

  • descărcarea produselor livrate la depozit;
  • colectarea comenzilor în baza facturilor primite;
  • încărcarea produselor destinate livrării în unitățile comerciale;
  • menținerea ordinii în depozit.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social.

Program de lucru: 8.30-17.30 (de luni pînă vineri).
Pentru mai multe detalii apelați: 069682717 (Ion).

Telefon: 069682717

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide