Client Support limba Italiana (de la 20000 MDL+%)

Suntem în căutare de:

Suntem o companie internațională care oferă cursuri din domeniul marketingului. Fiecare client mulțumit înseamnă încredere în ceea ce facem și un pas înainte în creșterea calității serviciilor noastre.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări reprezintă un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Orientare către rezultat
  • Orientare către client;
  • Rezistență la stress.

Responsabilități:

  • Recepționarea apelurilor telefonice;
  • Acordarea suportului necesar pe diferite aspecte solicitate;
  • Soluționarea problemelor parvenite din partea clienților;
  • Prelucrarea clienților care sunt interesați în serviciile noastre;
  • Consultarea clienților existenți/noi referitor la produsele companiei;
  • Identificarea și contactarea clienților.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra într-un birou confortabil;
  • Contract de muncă oficial;
  • Posibilități de creștere profesională;
  • Salariu + bonus(de la 20000-40000 mdl);
  • Program de lucru: luni vineri 10:00-19:00;
  • Oficiu în centrul Chișinăului;
  • Oferim curs de instruire achitat.

Dacă sunteți dornic de activa într-o echipă profisionistă - Vă așteptăm cu drag!

E-mail: cons.hr.work@gmail.com
Telefon: 062026791

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide