Chelner

Mercure Hotel Chisinau Center angajeaza:

Chelner

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL este  primul hotel din brandul Mercure deschis in Republica Moldova - membru  retelei ACCOR GROUP. Situat într-o zonă care îmbină în mod ideal atracțiile turistice și destinațiile de afaceri, suntem în căutarea unui recepționist dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre.

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL angajeaza Chelner.

Responsabilitățile postului:

  • servirea oaspeților la micul dejun;
  • oferirea de recomandări privind meniul;
  • aducerea preparatelor și băuturilor;
  • aranjarea meselor;
  • crearea unui mediu în care oaspeții să se simtă confortabil și degajat;
  • respectarea standardelor de servire și a regulilor stabilite în restaurant.

Cerințe:

  • experiența reprezintă un avantaj;
  • cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj);
  • exprimare corectă și capacitatea de a întreține o conversație;
  • orientare către clienți și satisfacerea nevoilor acestora;
  • atitudine binevoitoare și amabilă;
  • dinamism, perseverență, capacitate de învățare;
  • onestitate, responsabilitate.

Oferim:

  • Acces la carduri speciale Heartist pentru angajații Accor, reduceri exclusive la fiecare hotel din rețeaua Accor
  • Oportunitatea de a lucra într-un hotel, brand international
  • Pachet salarial competitiv
  • Instruire și sprijin continuu pentru a vă îmbunătăți abilitățile
  • Un mediu de lucru favorabil
  • Masa asigurata in timpul programului de lucru
  • Uniformă de lucru
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: olgajazzhotel@gmail.com.

olgajazzhotel@gmail.com
Telefon: 069787633, 060958531

Alte anunțuri publicate de această companie