Bucătar șef adjunct

Angajăm:

Cine suntem noi?
Esushi este cea mai mare rețea de restaurante și terase cu bucătărie japoneză și europeean fusion, care în anul 2017 a deschis primul său restaurant. Din acel moment, am excelat și evoluat , astfel ajungând în prezent la 6 restaurante în Chișinău. Suntem în continuă mișcare, iar pentru realizarea planurilor noastre ambițioase avem nevoie și de o echipă de profesioniști.
Te așteptăm cu drag în echipa noastră tânără și dinamică dacă:

Cum trebuie să fii:

  • Onest și primitor, cu o prezență pozitivă și agreabilă;
  • Cu excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Deschis spre colaborări și oferirea de feedback-uri.

Responsabilităţi:

  • Verifică aspectul şi calitatea produselor decorative.
  • Verifică mărimea porţiilor şi corespunderea acestora cu cerinţele existente.
  • Inspectează procesul de pregătire a bucatelor şi mărimea porţiilor acestora.
  • Inspectează şi selectează produsele achiziţionate.
  • Participarea la procesul de preparare și servire

Cerințe:

  • Studii in domeniului culinare prezinta un avantaj ;
  • experienta in pozitie similara mai mult de 6 luni;
  • motivarea personalului;
  • persoana creativa, responsabila, punctuala, cu spirit de echipa.

Detalii despre job:

  • Program de muncă 5/2.
  • Echipă tânără și dinamică
  • Salariu motivant.

Îți place anunțul, te vezi un leader în echipa noastră atunci expediază-ne CV-ul tău la adresa: hr@esushi.md.

Doar candidatii preselectati în baza analizei CV-urilor li corespunderii cerintelor postului, vor fi contactati direct si invitati la un interviu in decurs de 5 zile.

Telefon: 068969669 Gabriela
E-mail: hr@esushi.md
Web: https://www.esushi.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide