Bucătar Fast - Food (Arena Food)

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Ai pasiune în domeniul culinar? Prepari bucate gustoase cu inspirație și îți oferă plăcere domeniul? Atunci fă parte din echipa noastră!

Oferim:

  • Salariu motivant şi la timp (pachet social deplin);
  • Echipă tânără și prietenoasă;
  • Oportunităţi de avansare în carieră;
  • Instruire și dezvoltare profesională
  • Grafic 3/3 8.00-20.00 60 lei/ora, achităm taxi.

Cerinţe:

  • Experienţă în domeniu nu este obligatorie însă constituie un avantaj;
  • Obținerea satisfacției la locul de muncă;
  • Dorinţa de a invăţa lucruri noi și de a progresa în profesie;
  • Atitudinea pozitiva și abilitate de a lucra rapid, eficient și calitativ;
  • Persoană sinceră, responsabilă, punctuală.
  • Responsabilități:
  • Pregătirea bucatelor fast-food în conformitate cu legislația în vigoare. (cartofi-pai, hotdog, hamburgher, salate, soleanca, pizza);
  • Menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă;

Dacă te-ai regăsit în cele expuse mai sus, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Expediați CV-ul Dumneavoastră cu indicarea postului la adresa de e-mail: hr@customagic.md sau telefonați la 069666793.

E-mail:  hr@customagic.md
Telefon: 069666793

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide