Asistent(ă) medical(ă) sala de angiografie

Angajăm:

Responsabilități:

  • Asistă medicul cardiolog intervenționist în timpul operaţiei oferindu-i necesarul respectiv.
  • Organizează activităţile de echipare - dezechipare conform cerinţelor asepsiei chirurgicale.
  • Pregătește tot echipamentul principal necesar, materialele consumabile și medicamentele la indicația medicului,
  • Monitorizează funcțiile vitale a pacienților în timpul intervențiilor chirurgicale,
  • Asigura circuitul pacienților pentru efectuarea investigațiilor (înregistrarea în baza electronică, pregătirea pentru examene medicale, completarea tipizatelor medicale aferente investigațiilor).
  • La sfîrşitul operaţiei asigură procesul de curățare și dezinfectare a sălii.

Cerințe

  • Studii medii de specialitate, cursuri de specializare și perfecționare în domeniu,
  • Experiența în domeniu minim 1 an,
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă,
  • Abilitați de comunicare,
  • Responsabilitate, amabilitate, punctualitate;
  • Capacitate de adaptare la situații de urgență;
  • Capacitate de management al stresului, efortului fizic prelungit.

Oferta companiei:

  • Salariu motivațional + întreg pachet social,
  • Condiții de muncă foarte bune,
  • Prânz gratuit,
  • Reducere la serviciile companiei
  • Program de lucru: de luni până vineri a câte 6 ore lucrătoare pe zi .

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, cu specificarea postului pentru care aplicați. Telefon contact 022106789.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide