Asistent operator la producere

Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.

Descrierea jobului
  • Participarea la procesul de producere articolelor din sticlă
  • Lucrul la mașina de fasonare a sticlei
  • Grafic de lucru in schimburi, orele de lucru : 7:00-15.00, 15.00–23.00, 23.00-7.00
Candidatul Ideal
  • Colegiu sau Scoala profesionala in domeniul tehnic
  • Experiență in domeniul tehnic (preferabil)
Beneficii
  • Stabilitate într-o companie internațională
  • Pachet salarial atractiv corespunzător cu poziția
  • Prime trimestriale si anuale
  • Tichete de masă (55 lei/zi)
  • Transport de serviciu (Botanica, Centru, Rișcani, Ciocana)
  • Cantina, cafea, ceai, apa
  • Echipament de lucru
  • Cadouri de sarbatori
  • Mediu de lucru plăcut, bazat de încredere și autonomie
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com
Sau să ne contacteze la numărul de telefon 079044301

*Prin aplicare, vă exprimați acordul privind procesarea datelor D-voastră cu caracter personal și păstrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicării.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide