Asistent | Asistentă Personal(ă)

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

O companie inovatoare este în căutarea unei persoane dedicate și motivate care să se alăture echipei dinamice.

Responsabilități:

  • Oferirea unui suport de calitate în gestionarea programului zilnic al directorului/executivului.
  • Organizarea întâlnirilor și a călătoriilor, precum și gestionarea corespondenței.
  • Pregătirea documentelor și a prezentărilor necesare pentru întâlniri.
  • Comunicare eficientă în limba engleză, atât în scris, cât și verbal.
  • Menținerea confidențialității și gestionarea informațiilor sensibile.
  • Alte sarcini administrative.

Cerințe:

  • Engleza fluentă (scris și vorbit) va fi un avantaj.
  • Experiență anterioară într-o poziție similară va fi considerată un avantaj.
  • Abilități organizatorice excelente și atenție la detalii.
  • Abilități avansate de comunicare și relaționare interpersonală.
  • Abilități solide de rezolvare a problemelor și luare a deciziilor.

Oferta Noastră:

  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și abilitățile tale.

Cum Aplicați:
Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail findjobmd@mail.ru.

Alte anunțuri publicate de această companie