Asistent/ă tehnolog (Sculeanca) posibil fara experienta

În legătură cu dezvoltarea continuă, compania anunță concurs de angajare pentru postul:

Cerințe pentru postul de Asistent/ă tehnolog:

  • Studii superioare în domeniul Alimentației Publice;
  • Cunoaşterea proceselor tehnologice de preparare a produselor culinare;
  • Bune abilităţi de organizare şi de coordonare a procesului de lucru și al echipei;
  • Bune abilităţi de comunicare.

Responsabilitățile de lucru ale viitorului nostru coleg/ă:

  • Primirea și prepararea mixurilor de condiment;
  • Participarea la inventariere (o dată în lună);
  • Verificarea calității materiei prime;
  • Completarea registrelor necesare;
  • Evidența orelor de lucru a angajaților din producere;
  • Participarea la elaborarea produselor noi;
  • Implicarea în procesul de pregătire a anumitor tipuro de salamuri;
  • Menținerea ordinei la locul de muncă;
  • Evidența curățeniei în producere;
  • Alte responsabilități de la superior.

Compania asigură angajaților:

  • Salariu competitiv, achitat la timp;
  • Pachet social complet;
  • Alimentație gratuită, sănătoasă, asigurată de către companie.

Te-ai regăsit în cele menționate mai sus?! Scrie-ne, expediază CV-ul tău la adresa electronică hr@mavita.md.

E-mail: hr@mavita.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide