Antrenor sală de forță

Angajăm:

Căutăm un antrenor de fitness pasionat și motivat să își ajute clienții să atingă obiectivele lor de fitness și sănătate. Dacă ești un profesionist dedicat, plin de energie și dornic să îi ghidezi pe alții spre un stil de viață sănătos, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

  • Furnizarea de antrenamente personalizate și de grup;
  • Dezvoltarea și implementarea programelor de antrenament;
  • Monitorizarea progresului clienților și oferirea unui feedback;
  • Asigurarea corectitudinii tehnicilor de antrenament.

Cerințe:

  • Certificare în domeniul fitnessului;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Experiența anterioară constituie un avantaj.

Ce oferim:

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Pachet salarial atractiv, în funcție de experiență și performanță.

Dacă credeți că aveți abilitățile necesare pentru acest rol, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa: recrutare@happy-hr.md sau apelați la numărul de telefon 079427445.

E-mail: recrutare@happy-hr.md
079427445

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide