Agenți de vânzări (part-time)

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanți operatori de telecomunicații din lume, cu peste 288 de milioane de clienți în 26 de țări, căutăm:

Responsabilități:

  • Propunerea clienților și potențialilor clienți de a se conecta la serviciile companiei;
  • Inițierea semnării de către clienți a contractelor de prestare a serviciilor furnizate;
  • Amplasarea materialelor promoționale ale companiei în blocurile de locuințe din localitate, inclusiv la intrare în blocuri, în cutiile poștale, pe mânerele ușilor de intrare în apartament și/sau alte locuri indicate;
  • Contactarea clienților prin apel telefonic;
  • Participarea la evenimentele promoționale organizate de companie;
  • Completarea rezultatelor interacțiunii cu clienții și potențialii clienți în aplicațiile de lucru (CRM).

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare;
  • Personalitate dinamică, ambițioasă și orientată spre rezultate;
  • Experiență în vânzări (ar prezenta un avantaj);
  • Permis de conducere categoria B (ar prezenta un avantaj).

Compania oferă:

  • Grafic de muncă part-time sau full-time (6 sau 4 ore);
  • Telefon mobil + tabletă;
  • Abonament transport public (Chișinău);
  • Tichete de masă;
  • Salariu fix + bonus;
  • Instruire și training pentru dezvoltarea abilităților de comunicare.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: tt90@search4staff.com sau pentru mai multe detalii, apelați la numărul 069638007.

E-mail: tt90@search4staff.com
069638007

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide