Agent Pază - de la 7 000lei/NET (Ciocana)

LUMINALED angajează:

Cerinţe faţă de candidat:

  • experienţa de muncă în sfera pazei;
  • studii de specialitate;
  • responsabilitate, comunicabilitate, gîndire analitică;
  • activitate, punctualitate, abilitate înaltă de lucru, responsabilitate;
  • preferenţial foşti angajaţi ai MAI, ȘIȘ, FĂ sau cetăţeni care au absolvit cursurile specializate în cadrul Academiei de poliţie!

Responsabilități:

  • Realizarea tuturor măsurilor de securitate şi pază a obiectivului;
  • Paza obiectivului împotriva furturilor, a distrugerilor, a incendiilor, precum şi a altor acţiuni producătoare de pagube materiale;
  • Asigurarea protecţiei personalului din cadrul magazinului;
  • Verificarea mărfii eliberate din magazin.

Compania oferă:

  • Pachet social;
  • Bonusuri pentru performanță;
  • Prânz gratuit cald/zilnic.

Persoană de contact:
Nastas Ion, Șef serviciu Pază.

Telefon: 069340900
Persoana de contact: Ion Nastas
E-mail: resurseumane@luminaled.md
Site: www.luminaled.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide