Administrator de sistem

Rețeaua de supermarketuri ”BOMBA” angajează:

Cerințe:

  • Cunostinte tehnice PC
  • Cunostinte de hardware, asamblare, upgrade, instalare software
  • Cunoașterea protocoalelor TCP/IP, înțelegerea modului în care funcționează rețeaua
  • OS Linux, Windows 2012/2016/2019
  • Abilitati de configurare hardware si administrare
  • Instalarea, configurarea și întreținerea dispozitivelor de rețea, cum ar fi routere, comutatoare, poduri, firewall-uri etc.
  • Gestionarea accesului la rețea, inclusiv configurarea și administrarea sistemului de autentificare și autorizare.
  • Monitorizați activitatea în rețea și detectați problemele de performanță, securitate și disponibilitate.
  • Configurarea și întreținerea serverelor și a aplicațiilor legate de rețea.
  • Backup și recuperare de date.
  • Gestionarea adreselor IP și rutarea traficului.
  • Analiza performanței și backupul datelor de pe server

Cerințe pentru un candidat:

  • Experienta in munca de minim 2 ani
  • Independenţă
  • Permisul de conducere si masina vor constitui un avantaj

Responsabilitati principale:

  • Configurarea echipamentelor de rețea
  • Configurare si administrare hardware

Garantam conditii de lucru:

  • Program de muncă: 5 zile pe săptămână de la 9:00 la 18:00.
  • Pachetul social.
  • Cafea Lavazza gratuită la birou.
  • Microcreditare financiară fără dobândă (până la 200.000 lei).
  • 12 zile suplimentare de concediu pe an pentru a vă rezolva problemele familiei.
  • Acordarea de asistență financiară (nașterea unui copil, căsătorie, ziua de naștere).
  • Un program de fitness la Energy Fitness la un preț special, care vizează bunăstarea fizică a angajaților.
  • Dezvoltare profesionala (seminare, traininguri), programe de formare externa pe cheltuiala companiei.
  • Compensație telefonică.
  • Reduceri la toate produsele companiei.

Trimiteti CV-ul cu indicatia postului vacant pe e-mail: hr@bomba.md.

E-mail: hr@bomba.md

Alte anunțuri publicate de această companie