Administrator Ciao Cacao Port Mall

La o cafenea foarte confortabilă angajam:

Suntem în căutarea unui administrator entuziast și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Responsabilități:

  • Organizarea orarului de muncă a angajaților din subordine;
  • Asigurarea permanentă a barului cu produsele necesare și evidența lor;
  • Oferirea unui serviciu de primă clasă clienților, răspunzând la întrebări și oferind asistență într-un mod profesionist și prietenos;
  • Gestionarea încasărilor și operarea cu aparatul de casă;

Cerințe:

  • Experiență în domeniul similar minim 1 an;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel fluent;;
  • Abilități organizatorice și de lucru în echipă;
  • Persoană pozitivă, orientată spre dezvoltare și învățare.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Program de lucru full-time (flexibil);
  • Mediu de lucru plăcut și confortabil;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă ambițioasă și prietenoasă;
  • Posibilitatea de creștere și avansare în carieră;
  • Acces la traininguri, seminare, teambuildinguri asigurate complet de companie.

Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu o atitudine pozitivă și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, atunci postul dat este pentru tine! Aplică Cv-ul tău cu Foto și menționarea poziției dorite aici: hr@andys.md.

E-mail: hr@andys.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide