Videograf

Dentino
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Echipa Noastră:
Suntem în căutarea unei persoane pasionate de Videografie, deschisă spre noi aspirații și provocări. Gradul înalt de satisfacție și încredere a pacienților noștri este strâns corelat cu profesionalismul si spiritului nostru colegial dezvoltat. Știm să cooperăm și să valorificăm aportul fiecărui Coleg.
Te invităm în echipa noastră în calitate de VIDEOGRAF dacă ești pasionat/pasionată de filmarea și editarea videourilor.

Atribuții:

Realizezi cele mai atractive spoturi video și asiguri plasarea acestora folosind diverse canale de promovare.

Cerințe:

Cunoștințe temeinice în filmare și editare video;
Experiență de lucru în Adobe Premiere Pro și Adobe After Effects (sau experiență în editare video, folosind alte programe).
Experiență de lucru în calitate de videograf/ă;
Atitudine profesionistă, nivel înalt de responsabilitate și disciplină;
Spirit de echipă,
Gândire creativă;
Condiția de a activa FULL TIME în cadrul clinicii – este obligatorie.

Beneficiile Noastre:

Salariu competitiv;
Program de instruire și suport continuu;
Posibilitatea de creștere și manifestare profesională;
Colegi responsabili, deschisi, pasionati și orientati spre success;
Program de muncă Luni-Vineri 09:00-18:00 (Sâmbăta la necesitate);
Angajare oficială;
Reduceri la serviciile clinicii.

Dacă te-ai regăsit în cele de mai sus, aplică ACUM! hr@dentus.md
+(373) 68 797 799, Daniela
www.dentus.md
www.dentino.md
Telefon:
+(373) 68 797 799
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide