Vânzator-consultant (produse cosmetice)

Flormar
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Compania noastră, una din liderii în industria produselor cosmetice, este în căutarea unui vânzator-consultant dedicat și entuziasmat să se alăture echipei noastre.
Dacă ai experiență în vânzări și ești pasionat de produse cosmetice, te invităm să aplici pentru acest post.
Responsabilități:

Consultarea clienților în alegerea produselor cosmetice potrivit necesităților;
Întocmirea și menținerea stocului de produse;
Promovarea și vânzarea produselor cosmetice în conformitate cu standardele companiei;
Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți și construirea relațiilor de lungă durată cu aceștia.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria cosmeticii;
Abilități excelente de comunicare și abilitatea de a lucra în echipă;
Cunoștințe solide despre produsele cosmetice și tendințele din industrie;
Oferirea sfaturilor personalizate clienților bazate pe nevoile și preferințele acestora;
Orientare către atingerea obiectivelor de vânzări și satisfacția clienților.
Cunoașterea limbii române și ruse.

Oferim:

Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare;
Echipa prietenoasă și atmosferă de lucru plăcută;
Salariu competitiv în funcție de rezultatele obținute;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
Angajare oficială, pachet social complet;
Regim de lucru: pe schimburi.

Așteptăm să te alături echipei noastre și să aplici CV-ul la adresa hr@medix.md sau pentru mai multe detalii sună la nr. 079308080. E-mail: hr@medix.md
Telefon: 079308080
Telefon:
079308080
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide