Top manager la panouri sandwich

Complex Total SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 50000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

adoptarea măsurilor de îmbunătățire continua a vînzărilor;
întocmirea la timp a rapoartelor;
coordonarea și participarea la îndeplinirea planului de vînzări (vînzarea mărfurilor, prestarea serviciilor);
stabilirea obiectivelor angajaților din subordine în concordanță cu obiectivele companiei;
oferirea recomandărilor și consultanță, monitorizarea activității managerilor;
negocierea și încheierea contractelor, asigurarea îndeplinirii obligațiilor contractuale.

Ce-ți oferim?

salariu în creștere (de la 15.000 lei+ KPI ).
telefonie mobila nelimitata.
autoturism pentru deplasari de serviciu.
loc de parcare.
reduceri la productie/ serviciile noastre
bonusuri la aniversarea zilei de nastere.
premii pentru importantele evenimente familiale.

Ne aflam mun. Chisinau, bd. Dacia 58/12 (linga Metro 2)
Candidații interesați pot trimite CV-ul la adresa: hrstraal@gmail.com.
www.panourisandwich.md
Telefon: 078529999 E-mail: hrstraal@gmail.com
Telefon: 078529999
Telefon:
078529999
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide