Team Leader pentru echipa de Marketing

Panda Tur
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
PandaTur angajeaza un Team Leader pentru echipa de Marketing
Dacă ești super-creativ, entuziasmat de marketing, bun organizator, poți aduna și împrieteni o echipă, cu care să cucerești noile obiective - atunci nu ezita, alătură-te echipei noastre!
Responsabilități:

Managementul și dezvoltarea departamentului de marketing
Responsabil pentru implementarea planului de vânzări al companiei pe piețele din Repubica Moldova și România
Managementul brandului companiei
Dezvoltarea unei strategii de marketing
Planificarea campaniilor si activitatilor de publicitate
Analiza eficacității marketingului

Aptitudini:

Înțelegerea excelentă a tuturor canalelor de promovare - Digital, PR, Eveniment, CRM, SMM, Radio, OOH
Experienta in team building si management, formarea KPI

Sarcini:

Construirea de analize end-to-end și digitalizarea completă a marketingului
Dezvoltarea pietei romanesti
Creșterea cotei de piață în Moldova
Asistenta in implementarea planului de vanzari

Ce oferim:

Salariu foarte motivant
Bonusuri bazate pe rezultatele îndeplinirii sarcinilor
Program de lucru: luni - vineri de la 9:00 la 18:00
Birou confortabil in centrul orasului
Mediu de lucru tânăr și competitiv, atmosferă prietenoasă într-o companie în dezvoltare dinamică
Cursuri de dezvoltare si training-uri

Dacă vă regăsiți în acest job sau sunteți interesat, vă rugăm să ne trimiteți un CV cu indicarea jobului dorit la adresa de email: hr@pandatur.md.
E-mail: hr@pandatur.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide