Specialist securitatea și sănătatea în muncă și Mediu

Sebn.md
Oraș: Orhei
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea Postului

Întocmirea și monitorizarea executării planului anual de protecție și prevenire;
Gestionarea registrului de evidență a accidentelor la locul de muncă;
Menținerea și îmbunătățirea Sistemului Integrat de Mangement SSM și Mediu;
Evaluarea riscurilor profesionale la locurile de muncă și aspectelor de mediu;
Monitorizarea respectării reglementărilor legislative în vigoare;
Managementul deșeurilor și substanțelor chimice în conformitate cu legislația în vigoare;
Întocmirea rapoartelor periodice, lunare sau anuale;
Auditarea sistemului de management integrat SSM și Mediu;
Dezvoltarea și implementarea planurilor de acțiuni preventive în domeniul SSM și Mediu.

Cerințe

Studii tehnice;
Abilități de lucru în echipă;
Cunoștințe MS Office;
Cunoștințe de limbă engleză (avantaj);
Abilităţi de comunicare, receptivitate, organizare, motivare şi prevenirea situațiilor periculoase;
Orientare spre atingerea obiectivului “Zero Accidente”;
Atenție la detalii, spirit analitic, responsabilitate și acuratețe;
Abilitatea de a lucra rapid, flexibil cu un volum intens de date.

Ofertă

Salariu atractiv;
Instruiri de dezvoltare profesională și personală;
Program de lucru deplin;
Mediu de lucru modern, plăcut și motivant;
Transport și prânz gratuit;
Alte beneficii pe care le vei descoperi când vei deveni parte a familiei SEBN MD.

Cum aplici?
Trimite CV-ul la adresa: angajare@sebn.com sau apelează 062-163-777. E-mail: angajare@sebn.com
Telefon: 062-163-777
Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/M
Telefon:
062163777
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide