Specialist Resurse Umane 18000 lei

Profmet Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Echipa PROFMET este în căutarea unui Specialist în Resurse Umane pasionat și dedicat. Dacă te remarci prin proactivitate, abilități excelente de comunicare și o înțelegere profundă a proceselor de resurse umane, te încurajăm să aplici pentru acest rol.
Compania oferă:

Salariu de la 18 000 lei brut
Tichet de masă
Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00)
Transport până la/ de la locul de muncă
Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri)
Dezvoltare profesională continuă și posibilități de avansare în cadrul companiei
Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile
Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii
Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și energică

Responsabilități:

Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților, precum și pentru structura de personal
Participă în procesul de elaborare a fișelor de post
Recepționează de la șefii de secții și verifică tabelele de evidență a timpului de muncă
Evidența graficului concediilor anuale de odihnă
Elaborează și actualizează periodic Statele de personal
Asigurarea respectării normelor și reglementărilor legale în domeniul resurselor umane

Cerințe:

Experiență relevantă de lucru în domeniul resurselor umane
Cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova și modul în care se aplică prevederile Codului Muncii
Abilități de lucru în 1C, Microsoft Word și Excel
Atitudine proactivă și capacitate de rezolvare a problemelor.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: recrutare@profmet.md.
E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide