Specialist protectia datelor cu caracter personal, Directia Guvernanta Corporativa

VictoriaBank
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea jobului sau ce vei face de fapt:

Elaborarea si implementarea reglementarilor interne în domeniul protecției datelor cu caracter personal in conformitate cu legislatia in vigoare (Legea cu privire la protecția datelor cu caracter personal)
Monitorizarea proceselor de prelucrare a datelor cu caracter personal
Coordonarea activității de sensibilizare și de formare a personalului implicat în operațiunile de prelucrare și privind auditurile aferente
Reprezentarea bancii in relatia cu Autoritatea Națională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal

Ne asteptam sa ai:

Studii superioare profil juridic
Cunoașterea legislației în domeniul protecției datelor cu caracter personal
Certificat privind absolvirea unui curs de DPO, va constitui un avantaj
Experiența de muncă într-un post similar va constitui un avantaj
Cunoștințe avansate MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională
Îți oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfectionare, oportunități de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri.
Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Hai aplică! Te incurajam sa te alaturi #OamenilorDeLaVictoriabank!
Transmite CV-ul tău la adresa de email hr@vb.md și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine. E-mail:
hr@vb.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide