Specialist Marketing - Social Media (SMM)

Vitra SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pe platformele de social media.
Gestionarea și actualizarea conturilor de social media ale companiei.
Crearea și distribuirea conținutului relevant și atractiv pentru publicul țintă.
Monitorizarea performanței campaniilor de social media și analiza rezultatelor.
Interacțiunea cu audiența și gestionarea feedback-ului pe platformele de socializare.
Colaborarea cu colegii de marketing și creație pentru a asigura coerența mesajelor și a brandului.

Cerințe:

Experiență anterioară în SMM sau domenii relevante de marketing digital.
Cunoașterea platformelor de social media și abilități avansate în gestionarea conturilor.
Abilități puternice de redactare și creație de conținut.
Înțelegerea tendințelor în marketingul pe social media și adaptarea la schimbări.
Abilități analitice pentru evaluarea performanței campaniilor și interpretarea datelor.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională și training în domeniul SMM.
Mediu de lucru dinamic și echipă inovatoare.
Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.
hr@vitra.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide