Specialist IT

Vento Retail SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:

Cunoașterea limbii române, ruse (cunoașterea unei limbi străine constitue un avantaj)
Abilități excelente de comunicare, capacitatea de a expune informația, voce plăcută
Studii superioare sunt binevenite
Atitudine pozitivă și orietare către client
Cunoștințe operare PC (Word, Excel)
Capacitatea de a se integra rapid în echipă.

Responsabilități:

Recepționarea apelurilor de intrare
Oferirea consultațiilor clienților
Prelucrarea și evidența documenției de intrare
Identificarea corectă și găsirea celor mai bune soluții pentru client și companie
Crearea și menținerea bazei de date a clienților; – raportarea zilnică a activității desfășurate.

Oferim:

Salariu competitiv
Condiții de lucru confortabile și moderne
Pachet social integral
Un colectiv restrîns și unit de profesioniști.
Telefon:
076703876
Persoana de contact:
Daniel
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide